7/24: 0532 211 19 64

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Piyano ya da nadir olarak kullanılan italyanca ismiyle pianoforte vurmalı bir çalgıdır. Piyanoda ses, teller vasıtasıyla elde edilir. Piyanonun tuşlarına basıldığında içindeki tahta çekiç tellere vurarak sesin meydana gelmesine sebep olur. Tahta çekicin tellere vurmasından dolayı piyano vurmalı müzik aleti olarak adlandırılır. Piyano klasik ve caz müzikte yaygın olarak kullanılır. Solo performanslar, ansambl, oda müziği, eşlik, bestecilik ve prova için oldukça uygun bir enstrümandır. Piyano taşınabilir bir enstrüman olmamasına ve genelde pahalı olmasına rağmen çok yönlülüğü ve aynı anda birçok yerde bulunma özelliği ile dünyanın en yaygın olarak kullanılan enstrümanlarından biridir.

Piyano Taşıma

Piyano taşıma hizmetleri sunmaktayız profesyonel piyano taşıma ekibimiz ful donanımlı ekipmanlarımız ile piyano larınıza piyano taşıma mahalline ve merdivenlere zarar vermeden piyanolarınızı özenle taşımaktayız.

Devamını oku...

Cihaz Taşıma

Cihaz taşıma hizmetleri sunmaktayız profesyonel cihaz taşıma ekibimiz ful donanımlı ekipmanlarımız ile cihaza ve cihaz taşıma mahalline ve merdivenlere zarar vermeden cihazlarınızı özenle taşımaktayız.

Devamını oku...